Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

08. dubna 2016

Naše společnost dlouhodobě podporuje zdravý životní styl svých zaměstnanců, stejně jako projekty zaměřené na ochranu životního prostředí. ...

více novinek

Zapojili jsme se do celorepublikové akce Do práce na kole

16. června 2014

Naše společnost se letos v květnu premiérově zúčastnila celorepublikové akce s názvem "Do práce na kole". Za Gates se zapojilo celkem 16 zaměstnanců rozdělených do 6 týmů. Všichni zúčastnění i přes nepřízeň počasí splnili hlavní kritérium soutěže a společně v květnu odjezdili alespoň dvě třetiny jízd do práce na kole.

Cílem akce je podpořit a propagovat tento ekologický, úsporný a hlavně zdravý způsob dojíždění do práce. Přestože se jedná již o čtvrtý ročník soutěže s rekordní účastí 17 českých a moravských měst, Karviná se rozhodla letos zapojit vůbec poprvé.

Gates Hydraulics dlouhodobě podporuje sportovní vyžití svých zaměstnanců a aktivity zaměřené na zdravý životní styl, se zapojením do soutěže jsme proto neváhali. Rozhodli jsme se navíc podpořit akci také sponzorsky a ocenit věcnými cenami kategorii „ Kreativita“, kde měli účastníci za úkol kreativně zachytit své dojíždění do práce.

Vítězem kategorie se stal Anton Svrček se svým příspěvkem nazvaným Nouzové přistání. K výrobě létajícího kola jej  inspiroval příběh Jana Tleskáče z Rychlých šípů.

Slavnostní vyhodnocení a předání cen proběhlo za účasti primátora města Karviná v pátek 13. června v Zámecké galerii Chagall.

Vítězná fotografie Antona Svrčka.